Fitlife sports club üyelik

Bostancı ve küçükyalı bölgesinde

Bilgi, tecrübe ve özveriyi kurumsal politikası haline getiren Fitlife:

- Akademik düzeyde eğitim almış donanımlı eğitmen kadrosuyla,

- Maksimum düzeyde verim alabileceğiniz geniş metrekaresi ile,

- Hijyen konusundaki hassasiyeti ve Keyifle zaman geçirebileceğiniz samimi ortamı ile spor severleri kendisine ait bir parça olarak görecek ve hizmetin kalitesini üyelerine daima garanti edecektir.

Hareket Et !

Beslenme ve Spor

 

Yaşam boyu sağlıklı bir beden ile başarabileceğimiz pek çok deneyim var. Yaş ve cinsiyet ne olursa olsun vücudumuza giren her besini özenle seçmeli ve günlük ihtiyacımız olan besin miktarından fazlasını-azını tüketmemeliyiz.

 

Tıpkı kullandığımız eşyalar gibi organlarımız da günden güne eskir, işlevsel olarak yavaşlar, görünüş olarak da daha az estetik hale gelirler. Güzel görünüş sağlıktan gelir! Olabilecek tüm sağlık problemlerinin önlemini alabilmek için elbette tıbbî kontrollerimizi ihmal etmemeliyiz ancak bunun yanında dengeli beslenerek, düzenli egzersiz de yapmalıyız.

 

" Sporu hayatınızın vazgeçilmezi haline getirin''

 

Spor, asla dönemsel bir ihtiyaç değildir. Yaşam boyu hareket etmeli, üst üste binen yılların yüküyle güçlendirdiğimiz kas yapısı ile mücadele etmeliyiz. İnsan doğası gereği en hareketli canlı türlerinden biridir. Evrimsel olarak incelendiğinde çağlar geçtikçe hareket sahası daralan insanın vücut yapısı aslında, durağan bir yaşam temposuna uygun değildir. Modern çağda bunun gibi boşlukları doldurabilmek ve sağlığımızı kontrol altında tutabilmek için düzenli spor alışkanlığı edinmeli çeşitli egzersizlerle daha esnek hale gelmeliyiz.

 

Düzenli sporun bedene etkileri bir yana, zihinde açıklık ve zindelik sağlar. Antrenman esnasında salgılanan adrenalin sayesinde rahatlama gerçekleşir. Öncesinde yapılan 50 dakikalık spor kaliteli bir uykuyu garanti eder, özellikle sabah öğünlerinde tüketeceğiniz besin değeri yüksek yiyecekler yaşam boyu sürdürülebilir bir sağlık döngüsü oluşmasını sağlar. "Hayatın her adımında kendinizi yeterli ve hafif hissedin.