Fitlife sports club üyelik

Bostancı ve küçükyalı bölgesinde

Bilgi, tecrübe ve özveriyi kurumsal politikası haline getiren Fitlife:

- Akademik düzeyde eğitim almış donanımlı eğitmen kadrosuyla,

- Maksimum düzeyde verim alabileceğiniz geniş metrekaresi ile,

- Hijyen konusundaki hassasiyeti ve Keyifle zaman geçirebileceğiniz samimi ortamı ile spor severleri kendisine ait bir parça olarak görecek ve hizmetin kalitesini üyelerine daima garanti edecektir.

HİZMETLERİMİZ

Tesisimiz ve Hizmetlerimiz

Tesisimiz 700 metre kare alanda kurulu 3 kattan oluşmaktadır.

Tesisimizin giriş katımızda stüdyo, bar ve dinlenme köşemiz bulunmaktadır;

Stüdyomuz 20-25 kişi kapasiteye sahip olup, grup derslerinde eğitmenlerin üyelerimizi daha yakından takip etmesine ve tek tek ilgilenebilmesine olanak sağlamaktadır.

Grup derslerini (Pilates, Zumba, Crunch, Streching) veren hocalarımız kendi kadrolu hocalarımız olduğu için derse katılım çok olduğunda ek ders açabilme imkanımız bulunmaktadır.

Ayrıca stüdyomuzda profesyonel kum torbası tüm üyelerimize açık olup serbest boks antrenmanı yapılabilir.

 

Dinlenme köşemizde TV, güncel spor dergileri, playstation, laptop internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Snak barımızdan su, protein bar, protein tozu, amino asit, l-carnitine, soda, çay, kahve ve benzeri ürünler temin edebilirsiniz.

 

Tesisimizin fitness katı havalandırmalı ve ferah yüksek tavanlıdır. Fitness aletlerimiz yeni olup açıları çok muntazamdır. Üyelerimiz antrenman sırasında kullanacakları ter havlularını bizden ücretsiz temin ettikleri için her kez havlu kullanarak çalışmakta ve optimum hijyen sağlanmaktadır. Makineler ile antrenman özellikle yeni başlayanlar için çok daha güvenli, sakatlanma riski olmayan çalışma sistemi olduğu için makine çeşitliliği önem arz etmektedir. Spor salonumuzda büyük bir tesiste bulunması gereken tüm makineler mevcuttur. Makine çeşitlerimizin detaylarını spor aletlerimiz bölümünde görebilirsiniz.

 

Cardio katımız; koşu bantları, eliptik cross-overlar, yatay ve dikey bisikletler ve steperlardan oluşmaktadır. Koşu bandlarımızda uydu yayınlı TV ler bulunmaktadır.

Ayrıca soyunma odalarımızda bu kattadır.

Erkek ve bayan soyunma odalarımızda ayrı ayrı iki saunamız bulunmaktadır. Ayrıca her bir soyunma odasında 3 tane duş ve 40 tane kilitli dolap bulunmaktadır.